Salta ai contenuti. | Salta alla navigazione

Casseforme e Ponteggi per l'edilizia

Filiale Południe

Filiale Południe

ULMA Construccion Polska S.A.

ODDZIAŁ POŁUDNIE

Ufficio Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Tel.+48 32 615 73 70
Fax+48 32 353 33 91
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contatto

Bartłomiej Rakowski
Dyrektor Oddziału Południe
504 212 609
bartlomiej.rakowski@ulmaconstruction.pl
Michał Targoś
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Jaworzno
504 212 665
michal.targos@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Kierownik Kontraktów
883 392 552
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Mateńczuk
Kierownik Kontraktów
504 212 174
krzysztof.matenczuk@ulmaconstruction.pl
Łukasz Zatoń
Kierownik Kontraktów - Oddział Rusztowań
883 392 555
lukasz.zaton@ulmaconstruction.pl
Contatto

Ufficio Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Tel.+48 32 615 73 70
Fax+48 12 262 05 65
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contatto

Wojciech Szczypka
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Kraków
504 212 004
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Leja
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 042
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Kierownik Kontraktów
504 212 668
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Wojciech Ptaszek
Kierownik Kontraktów
504 212 672
wojciech.ptaszek@ulmaconstruction.pl
Jakub Dziura
Kierownik Kontraktów - Oddział Rusztowań
504 212 215
jakub.dziura@ulmaconstruction.pl
Contatto

Ufficio Lublin

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Tel.+48 81 749 72 90
Fax+48 81 744 04 90
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contatto

Przemysław Sawicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 983
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Contatto